2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skibby. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Skibby finder vi blandt de seneste boliger, der er kommet til salg, fritidshuset på Mejsevænget 69 i Vellerup. Dette fritidshus byder på 110 kvadratmeter med 4 rum og er placeret på en rummelig grund på 1.494 kvadratmeter.
Udbudsprisen for denne ejendom er 6.495.000 kroner, hvilket afspejler de mange muligheder og den rummelighed, man kan forvente på den store grund.
En anden ny boligmulighed i Skibby er villaen på Strædet 2 i Sønderby. Denne villa er lidt mindre i størrelse med sine 50 kvadratmeter fordelt på 2 rum. Boligen ligger på et grundareal på 185 kvadratmeter.
Prisen for villaen i Sønderby er mere overkommelig med en udbudspris på 998.000 kroner, hvilket gør den til en god mulighed for dem, der søger en mindre bolig med lavere omkostninger.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.