Billig BKI kaffe til kun 40 kr. og specialtilbud på Breezer hos Netto

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Skibby og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Meny, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Ripasso Superiore Pagus Bisano til 50 kr.

DagliBrugsen har et godt tilbud på Ripasso Superiore Pagus Bisano vin fra Veneto, Italien, til kun 50 kr. pr. flaske. Før-prisen var mellem 79,95 og 129,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 29. august til torsdag den 11. september.

Meny: Cheasy Skyr til 18 kr.

Meny tilbyder Cheasy Skyr i flere varianter til en pris af 18 kr. for 1 kg. Tilbuddet gælder fra fredag den 5. september til torsdag den 11. september.

Netto: BKI formalet kaffe til 40 kr.

Netto har et tilbud på BKI formalet kaffe, hvor du kan få 300-400 g for kun 40 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 6. september til fredag den 12. september.

Rema 1000: Hakket kød og medister til 25 kr.

Hos Rema 1000 kan du få hakket dansk grisekød, hakket kyllingekød eller medister til kun 25 kr. for 400-500 g. Tilbuddet gælder fra søndag den 7. september til lørdag den 13. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.